Ray Ban

0RB1971
Promo
Ray Ban
Promo

Ray Ban

0RB1971
5 Kolore
Korniza ARISTA, Lentet Brown
22,900.00 ALL 15,900.00 ALL -31%

Detajet e produktit

 • gjinia:

  Woman

 • Materiali i kornizes:

  Metal

 • Ngjyra e kornizes:

  ARISTA

 • Forma:

  Square

 • Ngjyra e lenteve:

  Brown

 • Sku:

  SD16321

 • UPC:

  8056597054010

 • Теknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Gjerësia e lenteve ( 54 )

Gjerësia e urës (19 )

frame frontale

Lartësia e lenteve ( 48,4 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RB1971 54 19 145 48,4

frame tre quarti

Gjatesia bishtave ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RB1971

15,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×