Vogue

0VO5420
Vogue

Vogue

0VO5420
4 Kolore
Korniza Brown, Lentet Transparent

Permasa

51 53
13,900.00 ALL 10,900.00 ALL -22%

Detajet e produktit

 • gjinia:

  Woman

 • Materiali i kornizes:

  Nylon

 • Ngjyra e kornizes:

  Brown

 • Forma:

  Rectangle

 • Ngjyra e lenteve:

  Transparent

 • Sku:

  SO21351

 • UPC:

  8056597602167

 • Теknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Gjerësia e lenteve ( 51 )

Gjerësia e urës (17 )

frame frontale

Lartësia e lenteve ( 38,5 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0VO5420 51 17 140 38,5

frame tre quarti

Gjatesia bishtave ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Vogue

0VO5420

10,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×