Ray Ban

0RX3857V
Promo
Ray Ban
Promo

Ray Ban

0RX3857V
2 Kolore
Korniza Gold, Lentet Transparent
20,900.00 ALL 10,450.00 ALL -50%

Detajet e produktit

 • gjinia:

  Unisex

 • Materiali i kornizes:

  Metal

 • Ngjyra e kornizes:

  Gold

 • Forma:

  Square

 • Ngjyra e lenteve:

  Transparent

 • Sku:

  SO16433

 • UPC:

  8056597213110

 • Теknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Gjerësia e lenteve ( 51 )

Gjerësia e urës (20 )

frame frontale

Lartësia e lenteve ( 44,1 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RX3857V 51 20 145 44,1

frame tre quarti

Gjatesia bishtave ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RX3857V

10,450.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×