• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

DOLCE & GABBANA

3390020% off

27120 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Dolce & Gabbana DG1326 1344 55
Brand: DOLCE & GABBANA
Model: 0DG1326
Category: Syze optike
Gender: Woman
ID: SO17352

Prodhim artizanal, përsosje dhe hijeshi e përjetshme: syzet Dolce & Gabbana dallohen për stilin e tyre të përsosur, ku vëmendja ndaj detajeve dhe cilësia e materialeve kombinohen me krijimtarinë Italiane.

my cart