• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

BVLGARI

11090020% off

88720 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Bvlgari 1104K 4090 54
Brand: BVLGARI
Model: 0BV1104K
Category: Syze optike
Gender: Man
ID: SO16447

Frymëzuar nga dizajni i jashtëzakonshëm i bizhuterive të Bulgari, ky koleksion krenohet me cilësi pa kompromis dhe vëmendje të shkëlqyeshme për detajet. Një shprehje e hijeshisë dhe përsosjes, syzet e Bulgari ndërthurin sofistikimin dhe stilin intrigues në një luks të jashtëzakonshëm.

my cart