• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

VOGUE

1790020% off

14900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Vogue 4156 280/11 55
Brand: VOGUE
Model: 0VO4156S
Category: Syze dielli
Gender: Woman
Shape: Pilot
Lens size: 55
Bridge size: 16
Stili: FUR
Temple length: 135
Lens color: Grey
Front material: Metal
ID: SD17630

Koleksioni i syzeve Vogue bashkon dizajnin më të shkëlqyer italian me cilësinë më të lartë. Projektuar për një shpirt të ri, inovativ dhe mëndjehapur. Ata kombinojnë cilësi superiore me stilimin bashkëkohor.

my cart