• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

DOLCE & GABBANA

3790020% off

30900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Dolce & Gabbana 2248 02/87 62
Brand: DOLCE & GABBANA
Model: 0DG2248
Category: Syze dielli
Gender: Man
Shape: Pilot
Lens size: 62
Bridge size: 11
Temple length: 140
Stili: FUR
Lens color: Grey
Front material: Metal
ID: SD17591

Prodhim artizanal, përsosje dhe hijeshi e përjetshme: syzet Dolce & Gabbana dallohen për stilin e tyre të përsosur, ku vëmendja ndaj detajeve dhe cilësia e materialeve kombinohen me krijimtarinë Italiane.

my cart