• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

BVLGARI

13290020% off

106900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Bvlgari 6121 2053T3 59
Brand: BVLGARI
Model: 0BV6121KB
Category: Syze dielli
Gender: Woman
Stili: SEM
Shape: Pilot
Lens size: 59
Bridge size: 14
Temple length: 140
Front material: Acetate
Lens color: Grey
ID: SD17587

Frymëzuar nga dizajni i jashtëzakonshëm i bizhuterive të Bulgari, ky koleksion krenohet me cilësi pa kompromis dhe vëmendje të shkëlqyeshme për detajet. Një shprehje e hijeshisë dhe përsosjes, syzet e Bulgari ndërthurin sofistikimin dhe stilin intrigues në një luks të jashtëzakonshëm.

my cart