• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

RAY BAN

2890020% off

23900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Ray Ban 3447N 001/3F 53
Brand: RAY BAN
Model: 0RB3447N
Category: Syze dielli
Gender: Man
ID: SD14521

Nga L.A. në Saint Tropez dhe nga Soho në Tokio, Ray-Ban është marka më e preferuar e syzeve të diellit nga individë të ndryshem në të gjithë botën. Vendosja e standardit për përsosmëri, Ray-Ban kombinon në mënyrë të vazhdueshme një stil të shkëlqyeshëm me cilësi, performancë dhe komoditet të jashtëzakonshëm.

my cart