• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

GIORGIO ARMANI

3690020% off

29900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Giorgio Armani 7154 5017 55
Brand: GIORGIO ARMANI
Model: 0AR7154
Category: Syze optike
Gender: Man
ID: SO15687

Marka Giorgio Armani u krijua në 1975, kur projektuesi rishkruajti rregullat për veshjen e meshkujve, duke revolucionarizuar përmasat dhe duke synuar një të padëgjuar të fluiditetit dhe elegancës. Që nga ajo kohë linja nuk ka pushuar kurrë së evoluari. Elegante, moderne dhe e sofistikuar, koleksioni Giorgio Armani qëndron për përsosmërinë e prodhimit të tij, vëmendjen ekstreme ndaj detajeve, pastërtinë e linjave dhe përdorimin e materialeve me cilësi të lartë.

my cart