• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

BURBERRY

2690020% off

21900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Burberry 3074 1003 87 63
Brand: BURBERRY
Model: 0BE3074
Category: Syze dielli
Gender: Man
ID: SD09429

Emri i parë në modën britanike, Burberry lejon forcën e trashëgimisë së saj 150-vjeçare, duke balancuar dizajnin klasik dhe modern. I qëndrueshëm, luksoz dhe tërheqës për burrat dhe gratë e të gjitha moshave, me stilin hijerëndë ashtu edhe aventuresk, Burberry riinterpreton traditën e stilit klasik britanik në një mënyrë moderne dhe dinamike.

my cart