• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

BVLGARI

4990020% off

39920 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Bvlgari BV2217B 2034 52
Brand: BVLGARI
Model: 0BV2217B
Category: Syze optike
Gender: Woman
ID: SO17315

Frymëzuar nga dizajni i jashtëzakonshëm i bizhuterive të Bulgari, ky koleksion krenohet me cilësi pa kompromis dhe vëmendje të shkëlqyeshme për detajet. Një shprehje e hijeshisë dhe përsosjes, syzet e Bulgari ndërthurin sofistikimin dhe stilin intrigues në një luks të jashtëzakonshëm.

my cart