• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

DOLCE & GABBANA

2890020% off

23120 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Dolce & Gabbana 5057 501 49
Brand: DOLCE & GABBANA
Model: 0DG5057
Category: Syze optike
Gender: Man
ID: SO16430

Prodhim artizanal, përsosje dhe hijeshi e përjetshme: syzet Dolce & Gabbana dallohen për stilin e tyre të përsosur, ku vëmendja ndaj detajeve dhe cilësia e materialeve kombinohen me krijimtarinë Italiane.

my cart